Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Корпоративне ІТ-навчання співробітників.
В офісі, дистанційно, онлайн

Академія ITSTEP пропонує послуги професійного корпоративного навчання: IT-курси та тренінги для керівників, менеджерів та всіх ваших співробітників.

Corporate courses

Отримайте ефективних
фахівців для вашого бізнесу за допомогою корпоративного навчання

Інвестуючи в навчання своїх співробітників ви отримуєте:

benefits

Впровадження нових технологій у ваш робочий процес

benefits

Збільшення прибутку вашого бізнесу

benefits

Поліпшення менеджменту та контролю у вашому бізнесі

benefits

Ефективних фахівців, здатних якісно вирішувати робочі завдання

Корпоративне навчання кадрів
підійде для таких
департаментів вашого бізнесу:

IT-відділ

Корпоративні курси підвищать кваліфікацію ваших співробітників IT-департаменту та допоможуть їм вивчити нові технології, необхідні для ефективної роботи вашого бізнесу

Відділ маркетингу та продажів

Професійне навчання та підвищення кваліфікації дозволить маркетологам збільшити прибуток вашого бізнесу.

Фінансовий департамент

Корпоративні курси підвищать кваліфікацію співробітників фінансового департаменту в галузі IT для обліку та скорочення витрат.

ТОП-менеджмент

Корпоративне навчання менеджерів дозволить їм застосовувати нові технології у сфері контролю та менеджменту вашого бізнесу.

Корпоративне навчання в Академії ITSTEP

Виберіть потрібний курс для ваших співробітників.

Професія

Програміст

Професійне навчання та підвищення кваліфікації дозволить маркетологам збільшити прибуток вашого бізнесу.

Професія

Back-end розробник

Курс Back end - це програмування на стороні сервера, яке включає роботу з базами даних, налаштуванням логіки та працездатності програмних процесів та клієнт-серверною архітектурою.

Професія

Кібербезпека та системне адміністрування

Курс навчить працювати з IT-інфраструктурою: адмініструвати, налаштовувати та обслуговувати веб-сервери та підтримувати роботу сайтів.

Професія

Програміст на Java

Навчальна програма створена задля освоєння однієї з найбільш затребуваних мов програмування. Програма курсу логічно розбита на п'ять частин, що всебічно охоплюють дослідження Java: від роботи з системами управління базами даних та створення web-сайтів до розробки клієнтських сценаріїв та сервісних рішень із впровадженням Java.

Професія

Тестувальник QA

Курс тестувальника програмного забезпечення (QA) навчить знаходити помилки в роботі сайтів та додатків та забезпечувати якість продукту та його процесів. За час навчання ми розповімо, як підтримувати роботу високонавантажених сервісів, навчимо забезпечувати безперебійну роботу систем незалежно від навантажень та оптимізувати витрати бізнесу.

Професія

Програміст C++

Навчаємо основ C++, розв'язання задачі будь-якої складності однією з найпотужніших мов програмування та зміцнюємо базові знання алгоритмів та ОВП.

Професія

Веб-дизайнер

Навчимо планування та створення всієї візуальної сторони сайту: розробці макету сайту, структурі веб-сторінок, інтерфейсу користувача, зручної навігації, вибору ідеальних колірних поєднань, шрифтів, зображень, анімації та інших графічних елементів.

Курс

Motion дизайну

Навчимо створювати з нуля рекламну графіку, макети сайтів та анімацію для відеопроєктів.

Курс

Англійська мова (Новинка!)

Прокачайте скіли англійської мови та практику спілкування серед своїх співробітників для покращення роботи вашого бізнесу на міжнародній арені. Робимо особливий акцент на веденні листування та практиці говоріння з використанням спеціальної термінології зі сфери вашого бізнесу.

Створюємо індивідуальні
програми курсів під ваш запит

Академія ITSTEP створить індивідуальний курс під ваш конкретний запит, виходячи з:

 • Особливостей вашого бізнесу
 • Специфіки та набору необхідних знань
 • Зручного для вас графіка
 • Кількості ваших співробітників
 • Зручної для вас форми навчання

Наші цінності та підхід
до корпоративного навчання

Цінності Академії ITSTEP базуються на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують ваші співробітники будуть відповідати всім найактуальнішим вимогам ринку сьогодні та в майбутньому.

Викладачі-практики

Викладачі Академії ITSTEP – фахівці провідних IT-компаній із практичним досвідом роботи щонайменше 5 років. Ваші співробітники отримують усі необхідні знання для впровадження їх у реальну практику вашого бізнесу.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище для навчання, де педагоги та ваші співробітники спілкуються на рівних, а всі заняття проходять із реальним викладачем. Навіть в онлайні ми не використовуємо уроки у записі. Ви завжди можете поставити запитання та отримати реальні відповіді та підтримку.

Формат та вартість

Кому підходять курси корпоративного навчання:

 • менеджерам
 • організаціям
 • співробітникам компанії
 • керівникам

Форми навчання

Ми створили особливе середовище для навчання, де педагоги та ваші співробітники спілкуються на рівних, а всі заняття проходять із реальним викладачем. Навіть в онлайні ми не використовуємо уроки у записі. Ви завжди можете поставити запитання та отримати реальні відповіді та підтримку.

Як відбуваються заняття

Усі деталі часу, місця та періодичності занять обумовлюються індивідуально з кожним клієнтом, для максимальної ефективності навчання та залежно від завдань та специфіки кожного конкретного запиту.

 • Групи загалом від 10 до 20 людей
 • Приблизний час одного заняття – від 1,5 години.

Вартість

Ціна корпоративного навчання розраховується нашим менеджером індивідуально для кожного клієнта, виходячи з таких параметрів:

 • Кількість годин навчання
 • Кількість чоловік у групі
 • Тривалість курсу навчання
 • Інших індивідуальних факторів

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію і наш менеджер розрахує вам приблизну суму оплати, виходячи з конкретного запиту вашої компанії та відповість на всі запитання.

Диплом про
успішне
проходження курсів

Після закінчення корпоративного навчання кожен ваш співробітник отримує іменний диплом про підвищення своєї кваліфікації та успішне проходження курсу навчання.

Залишити заявку

Встигніть 🔥

забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності